Kursna lista
Zemlja:Oznaka:Vazi za:Kupovni:Srednji:Prodajni:
EMUEUR1122.9955123.3656123.7357
SADUSD1114.2020114.5456114.8892
CHF1113.3808113.7220114.0632
Velika BritanijaGBP1144.3609144.7953145.2297
HrvatskaHRK10.000016.35740.0000
Bosna i HercegovinaBAM10.000063.07580.0000
AustralijaAUD185.532385.789786.0471
KanadaCAD186.391486.651486.9114
KinaCNY116.601016.651016.7010
CZK10.00004.56070.0000
DanskaDKK116.530616.580316.6300
MaHUF1000.000039.34230.0000
JapanJPY100100.5933100.8960101.1987
KuvajtKWD10.0000375.42790.0000
NorveNOK113.684113.725313.7665
PoljskaPLN10.000027.85220.0000
Ruska FederacijaRUB11.80131.80671.8121
SEK112.590512.628412.6663
AustrijaATS10.00008.96530.0000
BelgijaBEF1000.0000305.81530.0000
NemaDEM10.000063.07580.0000
ESP1000.000074.14420.0000
FinskaFIM10.000020.74860.0000
FrancuskaFRF10.000018.80700.0000
GrGRD1000.000036.20410.0000
IrskaIEP10.0000156.64200.0000
ItalijaITL1000.00006.37130.0000
LuksemburgLUF1000.0000305.81530.0000
PortugalijaPTE1000.000061.53450.0000


Kursna lista vazi od devet časova do sledećeg dana u devet.Svi kursevi su po Narodnoj banci Srbije

 Kategorije

 Login
Username:
Šifra:
Postanite naš klijent

 Anketa
Sta je po Vasem misljenju najbitnije za Vas poslovni prostor?

Muzika
Prijatna - aromatizovana atmosfera
Vizuelni utisak
Osvetljenje
Higijena - cistoca



 Partneri

 Kursna lista
EUREUR123.3656
USDUSD114.5456
CHFCHF113.7220
GBPGBP144.7953
Cela lista





 
©2008-2009